Tento týden objednalo 166 zákazníků
OCHUTNEJTE S DOPRAVOU ZDARMA
5 ks polévek a více = Zásilkovna zdarma 15 ks polévek a více = doprava zdarma

Mrkvová

Vyberte si příchuť

Dýňová Dýňová Rajčatová Rajčatová Mrkvová Mrkvová Cuketová Cuketová Květáková Květáková Gulášová Gulášová

49 Kč

Čerstvě navařeno, ihned k expedici

ks
Spojili jsme zdravé suroviny a tradiční české receptury. Výsledkem je čistě rostlinná polévka, která voní a chutná tak, jak to máte nejraději.
100% rostlinná polévka bez lepku, vařená z vybraných surovin. Chutě vycházejí z tradičních receptur. Vařeno pomalou metodou s nadšením pro náš zdravý a výjimečně chutný produkt. Přejeme dobrou chuť.
Více >>
Rostlinný produkt
100% rostlinný produkt
Bez lepku
Bez konzervantů a Eček
Výjimečná chuť
Výjimečná chuť
Vařeno z vybraných surovin
Vařeno z vybraných surovin

Proč polévka s hvězdičkou?

Výjimečné věci si zaslouží výjimečnou pozornost. Ve škole to byla 1*, od nás dostanete polévku*. Je jiná. Je poctivá. Je kvalitní.

Je… s hvězdičkou.

Převážnou většinu surovin bereme od lokálních farmářů

Zakládáme si na odběru čerstvých a chutných surovin od lokálních farmářů. Výjimkou jsou jen suroviny, jako určité druhy koření nebo africké odrůdy dýně, které zde není možné pěstovat.

Dýňová veganská polévka

Dýňová Polévka* ze dvou druhů dýně s mandarinkou

Tajemstvím plné chuti této polévky je kombinace jemné máslové dýně a výraznější dýně hokkaido, která je vyvážená příjemnou kyselostí čerstvé mandarinky. Díky muškátovému oříšku polévka navíc exoticky voní, zázvor a kurkuma vás zase lehounce zaštípou na jazyku.

Rajčatová veganská polévka

Rajčatová Polévka* s batátem a bazalkou

Jako první vás na této polévce zaujme svěží chuť a vůně čerstvých, perfektně zralých rajčat. Jejich přirozenou kyselost zmírňuje karamelizovaná cibulka a nasládla červená řepa. Jemňoučký náznak česneku a bazalky vytváří dokonalý zážitek s chutí léta.

Mrkvová veganská polévka

Mrkvová Polévka* s celerem

Nečekejte jen fádní chuť mrkve bez pointy. První sladké tóny totiž vzápětí přejdou do mírné kyselosti a nakonec vynikne a jemně zalechtá na jazyku kořenitá chuť libečku. Kromě toho celkový dojem dotváří i výrazný celer a vůně muškátového květu.

Cuketová veganská polévka

Cuketová Polévka* s řapíkatým celerem

Cuketa je známá svou jemnou chutí. Proto ji v polévce zvýrazňuje mírně kyselý řapíkatý celer a sušený libeček. Už při prvním soustu vás navíc zaujme majoránka a rozmarýn. V kombinaci s trochou petržele pak vytváří jedinečnou českou chuť, kterou máme tak rádi.

Květáková veganská polévka

Květáková Polévka* s pečeným banánem

Kdo miluje květák, zamiluje si i tuto polévku. Květák je v ní skutečně dominantní, přesně jak to má být. Jeho výraznou chuť zjemňuje pečený banán, který zajímavě dotváří výsledný chuťový celek. A gurmánům určitě neuniknou ani jemné tóny muškátového oříšku a rozmarýnu.

Gulášová veganská polévka

Gulášová Polévka* z hlívy s uzenou paprikou

Chutná jako gulášová, ale přece je čistě rostlinná. Místo masa v této polévce najdete hlívu ústřičnou, která ho dokonale nahradí. Výsledná chuť je taková, jakou máte rádi: mírně bramborovo-rajčatová s vůní česneku a majoránky.

Dýňová veganská polévka

Dýňová Polévka*

Dýňová polévka sterilovaná

Složení: pitná voda, dýně máslová 26,2 %, dýně hokaido, brambory, cibule, pomeranče, slunečnicový olej, jedlá sůl, majoránka, kurkuma, sušený zázvor, muškátový oříšek

Rajčatová veganská polévka

Rajčatová Polévka*

Rajčatová polévka sterilovaná

Složení: pitná voda, rajčata 20,3 %, cibule, brambory, batáty, červená řepa, třtinový cukr, jedlá sůl, čerstvá bazalka, česnek, slunečnicový olej, sezamový olej, dýňový olej

Mrkvová veganská polévka

Mrkvová Polévka*

Mrkvová polévka sterilovaná

Složení: pitná voda, mrkev 19,2 %, brambory, cibule, celer, sušená petržel, třtinový cukr, jedlá sůl, naťová petržel, dýňový olej, sezamový olej, majoránka, libeček, kmín, muškátový květ

Cuketová veganská polévka

Cuketová Polévka*

Cuketová polévka sterilovaná

Složení: pitná voda, cuketa 21,2 %, brambory, cibule, řapíkatý celer, sušená petržel, dýňový olej, sezamový olej, jedlá sůl, sušený rozmarýn, čerstvý rozmarýn, sušený libeček, pepř, majoránka

Květáková veganská polévka

Květáková Polévka*

Květáková polévka sterilovaná

Složení: pitná voda, květák 26%, brambory, cibule, banán, dýňový olej, slunečnicový olej, jedlá sůl, kmín, rozmarýn, muškátový ořech

Gulášová veganská polévka

Gulášová Polévka*

Gulášová polévka sterilovaná

Složení: pitná voda, brambory, cibule, hlíva ústřičná, rajčata, česnek, slunečnicový olej, dýňový olej, jedlá sůl, majoránka

Můžete nám napsat i pomocí formuláře